Gastronomia

Kontakt

Hotel Admirał Sp. z.o.o.

ul. Tobiasza 9
80-837 Gdańsk

Recepcja:
Tel +48 58 320 03 20
Fax +48 58 320 03 21
Mail: recepcja@admiralhotel.pl
HotelsCombined.pl

Sprawdź Hotel Admirał w portalu www.mojekonferencje.pl

Jesteś tutaj » Hotel Admirał / Gastronomia / Wesela

Wesela

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hotelu dotyczącą organizacji wesela. Szukasz sali weselnej w przystępnej cenie na terenie Gdańska? Przyjdź lub zadzwoń. Przygotujemy ofertę na miarę Twoich możliwości. Zorganizujemy dla Ciebie wesele o którym marzyliście!

Realizujemy marzenia naszych klientów. Dzięki doświadczeniu w branży zajmującej się organizacją wesel, chrztów, komunii oraz cateringu, jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej nietypowe oczekiwania naszych klientów. W każde zlecenie wkładamy odrobinę duszy co sprawia, że nasze imprezy mają wyjątkowy charakter i niepowtarzalny smak.

Wyjątkowość i Niepowtarzalność - tak najkrócej można określić wesela organizowane w Hotelu Admirał.

Wybierając nasz Hotel, będziecie Państwo mieli pewność, że ten najważniejszy dzień w Waszym życiu przebiegnie w wymarzonej atmosferze.

Interesuje Państwa tradycyjne POLSKIE WESELE ? Maja państwo własny pomysł na przyjęcie? Nie wiedzą Państwo zupełnie jak to może wyglądać?

TO MY ZAJMIEMY SIĘ WSZYSTKIM.

Organizacja wesela, to coś więcej niż po prostu impreza cateringowa. To chwila, która musi być przeprowadzona w sposób perfekcyjny i profesjonalny, tak aby utrwaliła się w pamięci na całe życie.

ZAPEWNIAMY:
aranżację sali weselnej
apartament dla nowożeńców
doskonałe menu
profesjonalną obsługę gości

Ze względu na nieustannie zmieniające się trendy organizacji wesel, oraz co najważniejsze, indywidualne potrzeby klientów, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami